تبلیغات
اطلاعات عمومی -سرگرمی و خنده - سکوت عادل فردوسی پور

ادعایی درباره سکوت عادل در قبال حق پخش


چرا بحث پرحاشیه حق پخش تلویزیونی هیچگاه در برنامه 90 مطرح نمی‌شود؟ عادل فردوسی‌پور علاقه‌ای به این کار ندارد یا دست او را برای ورود به این مساله بسته‌اند؟


به گزارش «پیام نو»: بحث پرداخت حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تا جایی بالا گرفت که کار به شورای عالی امنیت ملی کشیده شد و در نهایت باز هم دست فوتبالی‌ها از این خوان میلیاردی بی‌روزی ماند! اما در این بین نکته جالب توجه موضعی است که برنامه ۹۰ و عادل فردوسی‌پور اختیار کرده‌اند و ورودی به این بحث نداشته‌اند.

برنامه ۹۰ که در طول فصل برگزاری مسابقات به مسائل ریز و درشت فوتبال و گاها مسائل تا حدودی شخصی افراد هم ورود پیدا می‌کند، موضع سکوت را اختیار کرده است؛ موضعی که البته به عادل فردوسی‌پور که تهیه‌کننده این برنامه پربیننده تلویزیونی است دیکته شده است.

ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما که شخصا با تهیه‌کننده برنامه ۹۰ در ارتباط است و مجوز روی آنتن بردن بسیاری از آیتم‌های حاشیه‌ای را به عادل می‌دهد، در خصوص موضوع حق پخش تلویزیونی فوتبال، دست تهیه‌کننده ۹۰ را کاملا بسته و مجوز ورود به این پرونده را نداده است.

اگرچه تهیه‌کننده ۹۰ داعیه اجرای عدالت در فوتبال را دارد اما به ناچار پشت چراغ قرمز رئیس سازمان ایستاده است. چراکه گذر عادل از این چراغ قرمز قطعا تبعات سنگینی را برای برنامه پربیننده او خواهد داشت و دیگر خبری از حمایت‌های ضرغامی نخواهد بود؛ موضوعی که بدون شک به مرگ تدریجی ۹۰ و شاید پایان تلخ این برنامه منجر شود.

یکی از عوامل پشت صحنه برنامه ۹۰ در این خصوص می‌گوید: پرداختن به موضوع حق پخش تلویزیونی در برنامه ۹۰ به نوعی خودزنی تلویزیون محسوب می‌شود و طبیعی است که چنین مجوزی صادر نمی‌شود. عادل فردوسی‌پور هم دستش برای پرداختن به این موضوع بسته است و نباید ایرادی به او گرفت!

با توجه به شرایط به وجود آمده و جو منفی‌ای که علیه این برنامه به وجود آمده است، عادل به دنبال این است که به شکلی کاملا مهندسی‌شده بحث حق پخش تلویزیونی را در برنامه‌اش مطرح کند! البته تحقق این هدف بستگی به این دارد که چراغ قرمز ضرغامی سبز شود یا خیر!


تاریخ : دوشنبه 3 شهریور 1393 | 08:25 ب.ظ | نویسنده : علی رضا بتویی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.